.

مراسم اصلی بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه صنعتی شریف 

با وجود تنگنای فضای فیزیکی موجود، دانشگاه صنعتی شریف می‌کوشد جشن پنجاه سالگی خود را همراه با بزرگ‌ترین گرد‌هم‌آیی ممکن از اعضای خانواده شریف و نیز با حضور شخصیت‌های علمی، صنعتی، دانشگاهی و دولتی برگزار نماید.

بخش مهمی از این مراسم به معرفی و تقدیر از پنجاه خدمت‌گزار دانشگاه، از میان اساتید بنیان‌گذار، بازنشسته یا شاغل، کارکنان و نیز حامیان دانشگاه از بخش‌های خصوصی و دولتی اختصاص دارد.

در فراز دیگری از این جشن، پنجاه تن از فارغ‌التحصیلان برجسته، به عنوان نمونه‌هایی از دانش‌آموختکان فرهیخته و تاثیرگذار دانشگاه از بدو تاسیس، معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند. در انتخاب این فارغ‌التحصیلان، از یک سو برجستگی تخصصی (به لحاظ دست‌آوردهای پژوهشی، آموزشی، و تکنولوژیک) و از سوی دیگر خدمت به جامعه ایران (در حوزه‌های علمی، صنعتی، اقتصادی، مدیریتی، فرهنگی و اجتماعی) مورد توجه قرار دارد. البته آن دسته از فارغ‌التحصیلانی که خود در سلک هیات علمی دانشگاه شریف هستند، از حیطه این انتخاب خارج گشته‌اند تا عرصه‌ای فراختر برای معرفی فارغ‌التحصیلان دیگر فراهم آید. 


ثبت نام برای شرکت در مراسم اصلی:

ثبت نام برای اساتید بازنشسته شریف و دیگر مدعوینی که کارت شرکت در مراسم را دریافت نموده اند، لازم نیست.

دیگر اعضای خانواده شریف لازم است برای دریافت کارت شرکت در مراسم تا حداکثر ساعت 17 روز سه شنبه مورخ 28 اردیبهشت ماه 95 از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند. 

ثبت نام کنندگان بعد از تاریخ 20 اردیبهشت ماه 95 توجه داشته باشند، با توجه به کمبود زمان، امکان ارسال کارت ورود برای این عزیزان نخواهد بود، لذا این عزیزان روز چهارشنبه از ساعت 14 تا 16 می توانند با مراجعه به غرفه پذیرش مراسم (فاقد کارت ورود) واقع در ورودی درب اصلی دانشگاه (خیابان آزادی) نسبت به دریافت کارت خود اقدام نمایند.

 

Copyright © 2012 Apycom jQuery Menus